Originální nápady

Léty prověření dodavatelé

25 let na českém a slovenském trhu

Více než 700 realizovaných akcí

Zkušenosti a spolehlivost

Nadšení pro nové projekty

O násKdo Jsme

Na českém trhu působíme od roku 1991 a jsme hrdí na to, že našimi klienty jsou přední české a slovenské banky, pojišťovny, ale i řada dalších nadnárodních společností, které již dávno zjistily, že námi prezentovaný způsob motivace zaměstnanců skutečně funguje. Důkazem toho je, že se k nám většina klientů pravidelně vrací.
NAŠE ÚSILÍ BYLO OCENĚNO TTG Travel AWARD.

V čem se lišíme od konkurence?

Jsme orientováni na tvorbu incentivních produktů, a proto nenajdete naši nabídku v žádném katalogu. Nemáme předem připravené trasy, každá naše nabídka je originál, který je ušitý každému zákazníkovi na míru. Pokud s námi cestujete, máte garantován nejvyšší standard služeb.
V klíčových destinacích disponujeme těmi nejlepšími partnery sdílejícími stejnou podnikatelskou filosofii.
Vaše poptávka je pro nás výzva, a proto je naším mottem kreativita, spokojený klient a efektivnost.

Jsou naše ceny výrazně vyšší než konkurence?

Ve skutečnosti ne, ale samozřejmě pokud si naši zákazníci objednají luxusní hotel, pronajmou si pokoje v zrekonstruovaném zámku nebo ve starém klášteře, případně si pronajmou soukromé letadlo, cena je vyšší. Vždy ale odpovídá požadované kvalitě.
Naši klienti, a to jak skupiny, tak i individuální klientela, mohou relaxovat a v pohodě si užít cestu. Náš zákazník má jistotu, že dostane přesný itinerář s detailním popisem služeb, po příletu do destinace má zajištěný transfer z letiště a jeho hotelový pokoj je před jeho příletem již prověřen pracovníky cestovní kanceláře.

Naše službyPříprava akce

Připravíme vám programy na míru do všech koutů světa pro malé i velké skupinky. Zda si pro svůj pobyt vyberete exotiku, světové metropole nebo třeba Toskánsko či Portugalsko, závisí jen na vás. Každý zájezd je jedinečný, programy se nikdy neopakují. Rádi Vám na základě vašeho rozpočtu zařídíme nezapomenutelné výlety, neopakovatelné zážitky, večeře v typických regionálních restauracích či sportovní aktivity. Podívejte se do našeho blogu a nechte se inspirovat…

Letenky

Rádi vám vybereme ty nejlepší možné lety do Vámi vybrané destinace. Letenky zařídíme pro skupiny i individuální cestující. Spolupracujeme se Všemi leteckými společnostmi, proto Vám rádi zařídíme letenku u Vámi preferované dopravní společnosti…

Ubytování

Ubytování je důležitou složkou každé cesty. Rádi Vám poradíme a vybereme pro Vás ten nejlepší možný hotel v každé destinaci. V návaznosti na váš konkrétní rozpočet vám rádi nabídneme hotely v centru měst, u pláže či s krásnými výhledy do přírody. Mnoho zemí dnes již nabízí ubytování v palácích, bývalých klášterech či hradech, což s sebou přináší jedinečné spojení luxusu a historie.

Další Služby

  • Meeting během zahraniční cesty
  • Motivační programy během pobytu
  • Vstupenky na sportovní utkání, do divadel a na koncerty
  • Služební cesty do celého světa
  • Víza