Incentivní Solden - rakousko

Fotky a vyprávění z firemního zájezdu

Naši klienti slaví 10. výročí spolupráce a my máme možnost být u této významné události

V Čechách je jaro, při pohledu z okna počasí spíš připomíná počátek léta. Sbalit lyže a vyrazit na hory ve mně trochu vyvolává smíšené pocity. Budou lyže skutečně zapotřebí? Zbavuji se černých myšlenek a a vyrážíme do Rakouska. 

Jsme skoro na místě a volá mi Kristýna, jestli si má brát s sebou běžky. Rozhlížím se kolem sebe a odpovídám, že spíš než běžky, tak raději horské kolo.

Ale jak se říká, ráno je moudřejsí večera. Probouzíme se do nádherného jarního dne, nad Alpami svítí slunce a teplota už není tak letní. Modré nebe a v dálce zasněžené vrcholky hor. Výhled z hotelu Aquadome je skutečně jedinečný.

Počet klientů: 56 |Datum zájezdu: 29.03. – 02.04.2017 | Hotel: Aquadome, 4*

A co jsme si všechno užili? Náš program byl plný zážitků!

Ötztal

Ötztalské údolí je sice ještě zahaleno do ranního stínu, ale nad štíty vysokých hřebenů je skryté překvapení v podobě skvěle upravených sjezdovek. V osm hodin ráno jsou všichni připraveni vyzkoušet sněhový koberec pečlivě připravený alpskými rolbami. Využíváme příležitosti a na lanovce jsme první.

Výhled z kabiny je zvláštní. Směrem do údolí vyhlížíme louky budící se ze zimního spánku. Jsou vidět petrklíče, narcisy a k úplné idyle chybí ještě pasoucí se krávy. Při pohledu do kopce se mění krajina v zasněžený koberec. 

Uprostřed kopců přesedáme na další kabinu a pokračujeme do 3 tisíc metrů nad mořem. Tady je to už jiná písnička. Dokonale upravený povrch sjezdovek, slunce a čistá blankytná obloha. Špičkové podmínky pro alpské lyžování a pro fajnšmekry nedaleký ledovec.

První sjezd..  Božíí! Slyším pod lanovkou nadšené výkřiky klientů. Všichni mají úsměvy na tváři a obavy ze špatných podmínek jsou pryč. Sölden patří mezi nejlepší lokality, která je daná právě svou polohou a nadmořskou výškou. Jezdí se zde také ty nejprestižnější závody světového poháru. Ano, jsme tu naprosto správně!

Ice Q

Druhý den čeká klienty překvapení v podobě drinku na venkovní terase “bondovské” restaurace Ice Q, která je položená ve 3 tisících metrech.  Byla to skvělá přestávka pro odpočinek, ale i pro diskuzi o další spolupráci. Na terase jsme všichni a pro dnešní den Alpy patří nám. Všichni si užíváme nádherné výhledy na italské Dolomity a Ötztalské údolí. Úsměvy na opálených tvářích to jasně potvrzují. Své přátelské spojení stvrzujeme několika hromadnými fotografiemi. Aperolspritzem a pohodovou atmosferou.

Aquadome

Odpoledne je čas na odpočinek a práci. Tradičně využíváme hotelové zázemí pro byznysové schůzky a brain stormy na téma obchodních dovedností a výměny zkušeností důležitých pro další byznys. Pracovní část je nezbytnou součástí našeho pobytu v Alpách. Byl ale čas i na odpočinek. V hotelu Aquadome architekt propojil alpskou tradici se současnými prvky architektury. Projevuje se to v úspěšné kombinaci dřeva, kamene a skla. Pro odpočinek zde vybudovali jednu z největších a nejluxusnějších welness zón v Alpách. 

Exkluzívní vyhřívaný koridor vede do termálního areálu hotelu. Je zde výběr z venkovních a vnitřních bazénů a na více než 20.000 m2 si každý vybere místo pro relaxaci a odpočinek. Nedokážu si představit větší luxus.

Zaujaly Vás zážitky našich klientů ze Soldenu?

Chcete s Vaším týmem prožít něco podobného? Nebo naopak něco úplně jiného v kvalitě a stylu Incentive Travel? Spojte se s námi, zveme Vás na osobní schůzku. Rádi Vám ušijeme incentivní zájezd na míru...

Poděkování

Pro první večer je připraven i slavnostní přípitek. Je čas sfouknout svíce na velikém dortu, kterých je 10. Přesně tolik, jako trvá obchodní partnerství 2 významných finančních společností. Hotel předvádí kulinářská umění, která jsou vhodná zejména pro takovéto akce – významné, nezapomenutelné a jedinečné. Děkujeme oběma společnostem, že jsme při této příležitosti mohli být s vámi. I my si velice vážíme vzájemné spolupráce a společně strávené dny na alspkých svazích byly pro nás sváteční chvílí.